Psí kotce pro velká plemena

A už je to zase tady. Přišli jste z práce a Váš milovaný čtyřnohý parťák zase hrabal na zahradě a rozhrabal vaše záhonky se zeleninou či kytkami? Nebo se rovnou prohrabal k sousedům a pak utekl do neznáma? Máme pro vás řešení jak tento problém vyřešit jednou pro vždy. Pokud máte velké plemeno například dobrmana, labradora nebo velkého oříška je pro vás ideálním řešením právě kotec pro vaše miláčky.

Proč použít kotec?

V první řadě jde hlavně o bezpečí vašeho psa, když nejste doma. Nemusíte se tedy bát, že vám uteče nebo něco provede. Budete v bezpečí jak vy tak váš pejsek. V kotci je spousta místa. Nemusíte mít obavy, že by zde neměl prostor. V kotci je psovi nabízen komfort, pohodlí a nedílnou součástí je bouda, kde si váš pes odpočine bez rušivých elementů a bude tak dokonale vyspaný na společnou procházku až se vrátíte zpět domů. Dokonalé řešení. Pes je na čerstvém vzduchu a nemusí být zavřený v domě.

Jak postupovat při výběru?

Výběr je opravdu velký jak tedy postupovat při výběru pohodlného kotce pro vašeho miláčka? V dnešní době je moderní lehký materiál jako je dřevo a kov. Dohromady tvoří skvělou kombinaci. Nejoblíbenější rozměr pro majitele velkých plemen je 2x4m a to z důvodu neomezeného pohybu psa. Nezapomínejme, že součást je i zmíněná bouda, která musí splňovat určitá pravidla. Pes se v ní musí otočit a postavit bez problémů. 

Zvykne si můj pes na kotec?

Nemusíte mít obavy. Pejska stačí postupně na kotec zvykat například pomocí pamlsků, oblíbené hračky nebo deky. Sami uvidíte, že váš pes bude chodit do kotce dobrovolně i když budete doma, protože zjistí,že tam má klid a čas odpočívat. 

Tak na co čekáte? Bojíte se o svého psa, když nejste doma, že vám uteče a vy ho už nikdy nenajdete? Ale zároveň ho nechcete nechat zavřeného doma? Tak hurá pro kotec pro vašeho chlupatého parťáka ať je život zase o něco bezpečnější. Výběr kotců je tak velký, že uspokojí i toho nejnáročnějšího hafana i páníčka :-). 

Psí kotce pro velká plemena
5 (100%)

23.4.2020 | admin