Plechové zahradní domky G21

plechový domek na nářadí
  • Rychlá montáž
  • Hodí se na každé zahradní nářadí, ale také nábytek
  • Ceny od 6 000do 10 000
Ceny již od 6 000,- Kč

Zahradní domky G21 jsou v posledních letech stále oblíbenější alternativou tradičních dřevěných kůlen, které tak dobře známe ze zahrádek našich babiček. Přemýšlíte-li i vy o tom, jak chytře uschovat zahradní náčiní, nástroje a vybavení, pak se rozhodně vyplatí do svých úvah zahrnout právě zahradní domky. Mají spoustu výhod a v následujících řádkách si představíme, co všechno může takový praktický zahradní domek pro vaši zahradu znamenat – pokud tedy konečně přestanete váhat a zamíříte pro něj do obchodu třeba ještě dnes nebo zítra.

 

 

 

 

Najděte spolehlivého výrobce

Prvním krokem pro výběr zahradního domku je zvolit vhodného výrobce. Jako tomu už u podobných produktů bývá, na trhu funguje nespočet firem, které chrlí jeden výrobek za druhým, ale ne každou takovou firmu lze označit za zcela kvalitní. Do našich zahrad však pochopitelně chceme to nejlepší – a zvláště u zahradního domku se velice vyplatí, pokud vydrží dlouhou dobu, odolá nepříznivým povětrnostním podmínkám a poskytne dostatečné bezpečí uvnitř uloženým předmětům. Zahradní domek nekupujeme na jedinou sezonu, ale ideálně na roky nebo dokonce desítky let.
Jedině spolehlivý a renomovaný výrobce je schopen všechny výše zmíněné položky zajistit. Již jsme zmínili, že na výběr je jich celá řada. Chybu zcela jistě neuděláte, pokud vsadíte na firmu Garden 21 (G21). Nabízí hned několik produktů z kategorie zahradních domků a vybírat tedy můžete podle toho, jaké rozměry, barva nebo typ konstrukce vám (respektive vaší zahradě) nejlépe vyhovují.

Plechový zahradní domek G21

Firma G21 se zabývá internetovým prodejem hraček a vybavení pro domácnost a zahradu. V jejím portfoliu naleznete kromě zmíněných zahradních domků třeba i pařeniště, skleníky, zahradní nábytek, květináče a truhlíky, dále zahradní nářadí a náčiní, grily, ohniště nebo elektrické spotřebiče. K nejoblíbenějším produktům patří zahradní domek G21 GAH 407. Je vyroben z kvalitního ocelového profilovaného plechu, což zaručuje jeho dlouhou životnost a vhodnost k celoročnímu uskladnění materiálu.
Do zahradních domků G21 lze bezpečně uložit nejen nářadí, náčiní, sekačky, křovinořezy a další elektrické přístroje, ale třeba i příslušenství ke sportovním aktivitám. Máte na zahradě bazén či pingpongový stůl, rádi jezdíte na kole nebo si zahrajete třeba badminton? Všechny tyhle sporty potřebují určité vybavení, a pokud ve vašem zahradním domku zbude místo, pak nemůžete na zahradě najít vhodnější místo, kam je uložit. Zvlášť je-li váš sklep či jiný úložný prostor v domě již beznadějně zaplněn. V zahradním domku budou uložené předměty v suchu a bezpečí.

Co je ještě dobré vědět

Při výběru zahradních domků můžete volit mezi několika velikostmi. Základna má obvykle rozměry kolem čtyř až osmi čtverečních metrů. Čím větší, tím pochopitelně roste i cena. Nedoporučujeme nicméně řídit se při nákupu pouze výslednou částkou, která se objeví na účtu. Mějte na paměti, že zahradní domek G21 představuje investici na mnoho let a finance, které do ní vložíte, nebudou rozhodně ztraceny. Především však nezapomeňte, že množství předmětů, které budete do zahradních domků ukládat, se může časem rozrůstat. Vždy je proto lepší zvolit domek alespoň o něco větší, než v současné době nezbytně potřebujete.

 

 

 

 

Líbí?

16.9.2016 | admin