Plastové zahradní domky na nářadí


Plastový zahradní domek
  • Celoroční využití
  • Vysoká odolnost
  • Ceny od 9 000,- Kč
Ceny již od 9 000,- Kč

 

Kvalitní provedení za výbornou cenu – to jsou domky z plastu

Plasty nás obklopují v našem každodenním životě a staly se bez nadsázky nepostradatelnou součástí naší běžné existence. (Ekologové prominou.) Proč jejich výhod tedy nevyužít i na vlastní zahradě? Na trhu jsou dnes k dispozici i plastové zahradní domky.

Bojíte se, že jediný vhodný domek z plastu je ten pro panenky, který dostala k Vánocům vaše dcerka? A ani ten nevydržel většinou plně funkční déle než do Štěpána.

Současné zahradní plastové domky určené například k uskladnění nářadí (ale vejde se sem samozřejmě například i vaše veškeré sportovní vybavení) se vyznačují vysokou odolností. Vyrobeny bývají ze směsi polypropylenu a polykarbonátu s kovovou konstrukcí. U některých modelů bývá součástí i podlahový panel. Postačí je usadit na rovný povrch. I v případě, že se k nám postupně plíživě nenastěhují subtropy, plastová kůlna odolá bez problémů všem rozmarům počasí. Plastové domky jsou díky svému robustnímu provedení dokonale stabilní. Nevyžadují absolutně žádnou péči. Na rozdíl od kovových zahradních domků se do nich nemůže pustit ani rez. Také ve srovnání s nimi u plastu rozhodně nemusíte řešit kondenzování vody uvnitř.

Životnost plastových zahradní domků Vás mile překvapí

Svůj původní vzhled si domek na vaší zahradě udrží skutečně po dlouhou dobu. Tyto výrobky jsou stálé tvarově i barevně. Což je samozřejmě žádoucí, neboť plastové zahradní domky vás rozhodně uspokojí i svým designem. Pestrá nabídka barevných kombinací neurazí ani náročné kupující. Nemusíte se obávat, že větší okrasu by na vaší zahradě udělal i ten nejkýčovitější sádrový trpaslík.

Plastové zahradní domky mají také ventilaci. To bude vlastnost, která může být za nějaký čas velmi žádaná. Pamatujete, co jsme psali výše o těch subtropech, že? Instalací oken se zatěžovat už nemusíte, cirkulace vzduchu i přísun denního světla je zajištěn.

Zmiňme ještě jednu výhodu: Jsou rovněž bezpečné. Střecha plastového domku bez obtíží odolá i tíze napadaného sněhu. (I když očekáváme, že tato pasáž se do pár let změní v pouhou formalitu a budeme muset pro její pochopení navíc připsat vysvětlivku, co je to sníh.)

Poradili jste si s dceřinným růžovým domečkem pro dlouhovlasé plastové obyvatelky? Problém určitě nebudete mít ani se sestavením plastového domku na zahradu. Ve formě jednoduché skládačky jej jistě zvládnete dát dohromady svépomocí.

Ceny jsou více než příjemné!

Rozhodně vás nechceme podezřívat z toho, že Skrblík je vaše druhé jméno. Ovšem když existuje řešení elegantní, praktické i levné, proč jej nevyužít? Ceny tohoto typu zahradních domků se pohybují v přátelské hladině. Vaše peněženka bude potěšena.

Plastové zahradní domky v sobě ladně spojují řadu výhod. Jmenujme ještě tu poslední: Samozřejmostí jsou navíc různé varianty rozměrů. Žádná zahrada není dost malá na to, aby se tam plastový zahradní domek nevešel.

Plastové zahradní domky na nářadí
4 (80%)

26.12.2015 | admin