Kovové zahradní domky na nářadí

Kovový nářadový domek
  • Prémiové domky pro náročné zahrádkáře
  • Vhodné na každou zahradu
  • Ceny od 27 000 do 120 000
Ceny již od 27 000,- Kč


Potřebujete jednoduché a snadné řešení? Pro minimalisty máme výbornou zprávu. Stačí si pořídit kovový zahradní domek.

Vejde se díky svým sympatickým rozměrům i na malou zahradu. Schová však i velký nepořádek. Pardon, vlastně tvůrčí chaos. Vrtačka, šroubky, kladívko? Přestanete se doma s manželkou hádat alespoň o to, kde zase jsou. Spory o mytí nádobí bohužel patrně přetrvají. Kovový domek na nářadí poskytne přehledné místo k uskladnění všech potřebných předmětů.

Montáž je velmi jednoduchá

Naposledy jste sestavili puzzle s Krtečkem, když vám bylo pět. Montáž kovového zahradního domku je však velmi jednoduchá a zaručeně ji zvládnete. Pokud jste extrémně časově vytížení (z nešikovnosti si vás samozřejmě nedovolíme podezřívat), tak řada prodejců samozřejmě nabízí dodání domku i s montáží.

Podlahy u tohoto typu domků většinou nebývají součástí dodávky, takže je výhodnější si předem připravit povrch, na který je postavíte (například na beton).

Některé modely také disponují praktickou možností uzamčení.

Proč si koupit kovový zahradní domek?

Výhod takového zahradního domku je hned několik. Tou první je vysoká odolnost proti povětrnostním vlivům (než nám tedy počasí ukáže, zač jsou toho povodně, orkány a jiné živelní katastrofy). I jejich střecha samozřejmě vydrží nápor zimy a sněhu. Vyrábějí se z pozinkovaného plechu. Dalším výrazným plusem je nízká cena. Ještě pořád nejste přesvědčeni? Na rozdíl od dřeva, které je nutno impregnovat, kovový zahradní domek je naprosto bezúdržbový. Nejlepším přítelem člověka je sice pes (nebo kniha – podle naturelu, necháme rozhodnutí na ctěném čtenáři), nicméně kovový zahradní domek si s ním v ničem nezadá a vydrží vám na zahradě věrně sloužit opravdu po dlouhou dobu. O jejich odolnosti jsou jejich prodejci natolik pevně přesvědčeni, že na svůj zahradní domek dostanete i dostatečně dlouhou záruku proti prorezavění.

Jste citlivá duše se smyslem pro krásno. A tak chcete, aby váš zahradní domek neděsil svým vzhledem i psa vašich sousedů. Rozhodně vám uděláme radost. I kovové zahradní domky lze pořídit v nepřeberné paletě různorodého designu. Dokonce i v imitaci dřeva, pokud by vás idea dřevěného domku tak neodolatelně přitahovala a zároveň jsme vás přesvědčili o výhodách kovových zahradních domků.

Zároveň jsou na trhu v širokém výběru rozměrů, aby se vám do nich skutečně vešlo vše potřebné a našly své místo na každé zahradě. Pokud se vám přece jen stane, že si zakoupíte menší, než by bylo potřeba, nemusíte si zoufat. Je možno je pohodlně nastavit a přidat k nim další moduly. Užitná plocha se tak rázem zvýší. Co však doporučujeme si při koupi důkladně pohlídat, je rozměr na výšku. Ať nejste nemile překvapení, že dost pohodlí by v něm mohl mít možná tak váš křeček. Tento neduh už bohužel posléze tak snadno nenapravíte.

Podívejte se na aktuální slevy a akce kovových zahradních domků

 

 

 

 

Kovové zahradní domky na nářadí
4.5 (90%)

26.12.2015 | admin