Dětské domečky na zahradu

Dřevěný nářaďový domek
  • Dřevěné domky pro vaše děti
  • Zajistí dětem soukromí a podpoří jejich samostatnost
  • Ceny od 12 000,- Kč
Ceny již od 12 000,- Kč
Dětské domečky na zahradu
  • Levné řešení
  • Kvalitní provedení na zahradu i do bytu
  • Vhodné na dětské hraní
  • Ceny od 2 000,- Kč
Ceny již od 2 000,- Kč

Podpořte dětskou samostatnost

Mottem celého dětství je „hlavně bez rodičů”. Už od chvíle, kdy se váš kojenec naučil první koordinované pohyby a přestal být schopen si za použití vlastní končetiny vyrazit oko, začal usilovat o samostatnost. V každém dítěti navíc dříme přirozeně dobrodružná duše. Bunkrem z polštářů to začíná…

Dopřejte svým dětem soukromý prostor k hrám. Dospělým vstup zakázán, poukázkou sem je žákovská knížka. (Na jedničkách v ní ale netrváme.) Postavte jim na zahradu vlastní dětský domek. Zahradní domky pro děti se od svých dospěláckých kolegů zase tak moc neliší, co se provedení týče. Domky pro děti mohou být rovněž dřevěné či plastové. Jsou pochopitelně stejně stabilní i odolné jako kůlny, do kterých si vy schováváte nářadí. To aby vašim potomkům zároveň poskytly bezpečné útočiště, kde si mohou nerušeně hrát. Rušivým elementem se bohužel záhy stane rovněž nebohý rodič osobně.

Vyvedeny jsou na rozdíl od úschoven, které slouží vám, samozřejmě v pestrých barvách. Ačkoli pokud si taky toužíte zavírat kolo nebo lyže do zářivě růžového příbytku s motivem zvířátek, asi nemáme nic proti. Alespoň bude na zahradě veselo.

Hodí se jak do dětského pokojíčku tak na zahradu

Plastové domky pro děti samozřejmě můžete snadno postavit i do pokojíčku, venku však vydrží bez nejmenších potíží i nepřízeň počasí, jejich hravá barevnost neutrpí, na slunci nevyblednou. Jsou navíc snadno omyvatelné.

Dřevěné domečky doporučujeme nejprve ošetřit, aby mohly po dlouhou dobu sloužit. Mohou mít třeba podobu hradu nebo disponovat vlastní zahrádkou. Co se rozměrů týče, seženete v nabídce současných obchodů jak ty malé, tak skutečně velkorysé „vily”, dokonce patrové.

Protože děti milují všechny zvukové hračky, mohou mít dokonce i dětský domeček vybavený funkčním zvonkem. (Rodiče samozřejmě rovněž zbožňují podobné vynálezy, nejlépe ty s beznadějně vybitými bateriemi. Ten, kdo na tohle přišel, nepochybně neměl žádné děti.) V tom případě instalaci do interiéru asi nedoporučujeme. Jinak se začnete zcela nevýchovně modlit ve schopnost vašich potomků každou hračku do půl hodiny rozbít.

Nebo snad vaše děti nemohou žít bez vlastní kuchyňky? (Užijte si to, až po nich začnete chtít, aby pomáhaly s domácími pracemi jako je mytí nádobí, stane se slovo „kuchyň” sprostým výrazem.) Je libo navíc klouzačku? Dětské zahradní domky pořídite s pestrou paletou příslušenství. Rodiče nepochybně čeká šetření a utahování opasků.

Montáž by „zvládli“ i děti

Jak postavit takový dětský zahradní domek? (Věřte, že to bude první a poslední moment, kdy budou vaše děti chtít, abyste se k jejich území přiblížili na méně než pět metrů.) V obchodě. Dobrá, nutno přiznat, že z obchodu si přinesete takový „polotovar” a na jeho zhotovení se budete muset podílet. Ne, nebojte se, ačkoli si domeček pořídíte rozložený, zcela jednoduše jej za pomoci dodaného spojovacího materiálu sešroubujete.

K dispozici jsou i modely, které si váš potomek může dotvořit podle vlastních představ. Společné malování dětského zahradního domku bude bavit určitě i vás. Užijte si se svými dětmi za hezkého počasí zábavnou a kreativní venkovní aktivitu.

Podívejte se na aktuální slevy a akce na dětské hrací domečky

Dětské domečky na zahradu
4.5 (90%)

26.12.2015 | admin