Dřevěné kotce pro psy

Máte zahradu a rozhodli jste se pořídit si psa hlídače? Důležitá otázka zní jaký vybrat kotec pro psa, aby se v něm cítil, co nejlépe. Kotec by měl mít každý páníček, co vlastní střední nebo velké plemeno.

Proč si pořídit kotec? 

 Pokud máte psa na zahradě tak je kotec opravdu nezbytný a to z důvodu deště, sněžení. Vyvarujete se prochladnutí a budoucí nemoci psa. Je také důležitý pro samotný odpočinek. Váš čtyřnohý parťák si v něm opravdu odpočine, protože bude oddělen a nemusí tak sledovat, co všechno se kolem něj děje.

Bezpečnost

Není nic důležitějšího než bezpečí pro majitele, ale hlavně pro pejska. Pokud jste dlouho v práci a nechcete nechat svého psa zavřeného v domě, ale taky ho nechcete nechat běhat jen tak po celé zahradě, protože se bojíte že Vám uteče ven a tam se mu něco stane. Nejlepším řešením je právě kotec, kde bude mít Váš mazlíček prostor a zároveň bude na čerstvém vzduchu a v BEZPEČÍ. Vyzkoušejte dřevěné kotce pro psy výběr je opravdu veliký.

Jak velký by měl kotec být?   

Velikost kotce vždy záleží na velikosti psa a počtu psů, kteří ho budou využívat. Součástí každého kotce je bouda, která k němu neodmyslitelně patří a je jí třeba brát v úvahu. Velikost boudy se odráží dle velikosti plemene. Základ je, aby se v boudě dokázal otočit a postavit bez hrbení. 

Dřevěné?

V dnešní době jsou dřevěné kotce nejpraktičtější a velmi oblíbené. Plní svou roli opravdu velmi dobře. Jsou lehké a komfortní. Výhodou je jednoduchá montáž a dlouhá životnost kotce.

Výběr tak velký a různorodý, že si vybere i ten nejnáročnější hafan. Tak pojďte vybírat. 

Dřevěné kotce pro psy
4 (80%)

23.4.2020 | admin