Ohrádky a ohrady pro psy

Štěně nebo už dospělý pes?  Ohrádky pro psy slouží k vymezení prostoru psa. Jsou ideálním řešením pro zvědavé chlupáče a pomáhají nám ač se to nezdá i s výchovou. Pojďme si říct důležité informace, které by měl každý majitel znát.

K čemu ohrádky slouží?

Ohrádka je skvělá věc, která usnadňuje život majiteli psa a zároveň pomáhá s výchovou. Vždy je lepší větší ohrada pro psa. Štěně potřebuje dohled 24 hodin denně a to je opravdu nemožné. K tomu nám slouží ohrada ve které budou mít psí mimina prostor a hlavně bezpečí, aby se nikam nezatoulaly. Díky ohrádce se štěně naučí venčit venku a také se učí samostatnosti. Nejdůležitější věc je aby do ní psík chodil dobrovolně a ne za trest.

Do bytu i na zahradu

Ohrádky pro psy a pro štěňata jsou vhodné do bytu i na zahradu. Oceníte, že vám štěňata nepoškodí nábytek a nic se jim nestane v době vaší nepřítomnosti. Ať už si musíte odběhnout na nákup nebo do sprchy je vždy důležité, aby štěně bylo v bezpečí. Ohrádka jej neomezuje v pohybu a je zde spousta místa. Pokud vlastníte zahradu máte tak pejsky pořád pod dohledem, aby nevzali do zaječích. 

Doporučuji ohrádku přizpůsobit tak, aby když si štěně chodí volně po bytě či zahradě, aby si kdykoliv mohlo vlézt do ohrádky. Bude to pro něj znamenat místo, kam bude chodit odpočívat a mít tak svůj čas samo pro sebe. V ohrádce by měl být pelíšek, hračky a hlavně misku s vodou, krmení. 

Vyzkoušejte ohrádky pro psy budete určitě velmi spokojení. Nemusíte tak mít neustálý dohled nad vašimi miláčky a přesto budete vědět, že jsou v pořádku. 

Ohrádky a ohrady pro psy
5 (100%)

23.4.2020 | admin