Zahradní domky jsou s pergolou ještě více praktické


Chystáte si pořídit zahradní domek? V tom případě určitě zvažte koupi domku, který obsahuje také pergolu. Zvláště v případě, že se chystáte pořídit dřevěný domek ve kterém plánujete také pobývat a přespávat. Ochrání nejenom vás, ale také zahradní nářadí či dřevo před rozmary počasí.

  • Vhodné na uložení nářadí, kola či dřeva
  • Ochrání vás před rozmary počasí
  • U větších pergol vhodné také na posezení
  • Malé nebo velké pergoly

Na co je zahradní domek s pergolou?

Na to je jednoduché odpověď, prakticky na cokoliv. Má hned několik využití, ale tím hlavním je fakt, že vás ochrání před rozmary počasí. Ať už se chystá déšť nebo září slunce, pergola je to, co vás předtím ochrání. Pokud již pergolu na zahradě máte, jistě její výhody velmi dobře znáte. Pokud ji však budete mít spojenou přímo s vaším dřevěným domkem odpadne vám hned několik starostí. Již nebudete muset v dešti přebíhat do pergoly, abyste mohli být chvilku na čerstvém vzduchu, díky přímému napojení na domek se na pergolu dostanete pohodlně suchou nohou. Nebudete také muset v případě deště narychlo uklízet všechny věci, pod pergolou budou v bezpečí a můžete je tam bezproblému nechat. Své využití má však také v opačném případě, pokud trávíte celý slunečný den prací na zahrádce, jistě oceníte chvíle, kdy se budete moci schovat do stínu. Také v tomto Vám pomůže zahradní domek s pergolou, který vám poskytne útočiště před přímým slunečním světlem.

Další variantou jsou zahradní domky na nářadí, které také pergolu obsahují. Zde je však výhoda pergoly velmi podobná, také je její hlavní účel ochrana před počasím. Poslouží vám hlavně na ochranu zahradního nářadí, které by na dešti velmi rychle zrezivělo. Už tušíte, že zahradní domek s pergolou bude ten, který vám bude brzy stát na zahradě?

 

 

 

 

 

 

Mám zvolit malou nebo velkou pergolu?

zahradní domek s malou pergolouOtázkou je, jaký s pergolou máte plán. Pokud plánujete mít zahradní domek také jako malou chatu trávit na ní víkendy a spát v ní, tak je jasná volba velká pergola. Můžete v ní trávit příjemné letní večery, ale také vám poslouží jako místo, pro uložení vašich věcí. Dřevěné chatky mají velmi často dva druhy pergol a to velkou, o které jsme nyní mluvili a malou, které poslouží převážně na uložení zahradního nářadí. Poslouží však také na malé posezení před chatou. Malé pergoly mají však jedno velké využití, pro které se velmi často využívá a to uložení dřeva. Díky pergole bude dřevo neustále ochráněno před rozmary počasí a tím pádem kdykoliv na zahradu dojedete, budete mít k dispozici suché dřevo na zatopení. Pergola u zahradního domku vám ochrání jak dřevo tak také zahradní nářadí od toho aby zrezivělo. Malá pergola vám může také posloužit na uskladnění motorky či kola. Takže se můžete klidně vydat na zahradu na kole a tam ji snadno uložit a dát pod pergolu.

Volba malé či velké pergoly je tedy čistě na vás a vašich aktuálních potřebách.

Jak je to s cenou?

Cena zahradních domků s pergolou je o něco vyšší než cena klasických dřevěných domků, ne však razantně. Stačí sledovat výprodeje zahradních domků a slevy a díky tomu se můžete dostat na velmi příjemnou cenu.

 

 

 

Zahradní domky jsou s pergolou ještě více praktické
5 (100%)