Kotce pro psy

Ať už hafan spí s Vámi  posteli nebo je to venkovní hlídač vždy by měl mít své místo. Povel “místo” je velmi důležitý a to z důvodu například nečekané návštěvy nebo nenadálých skutečností. Pes musí vědět, kde ho má a okamžitě zareagovat a jít na své místo. Naprosto nedílnou součástí pro pejsky hlídače i nehlídače je kotec. Kotec je vhodný pro samotný povel a hlavně pro psa a pro vzájemné bezpečí jak pro člověka tak pro Vašeho chlupatého přítele. Povíme si všechny důležité informace, které byste měli vědět o kotcích pro psy. 

Proč uvažovat o kotci pro psa? 

Máte zahradu, ale i přes to se bojíte nechat tam pejska v době, kdy jste například v práci, aby neutekl k sousedům nebo aby se neprohrabal ven a nezpůsobil paseku? V tomhle případě je kotec pro psy to pravé, co hledáte a potřebujete. Nemusíte se stresovat, co Váš hafan právě provádí, když nejste doma. Pes má v kotci maximální pohodlí a prostor.

Zvykne si můj pes na kotec? 

Ano, ale musíte pejska pozvolna na kotec zvykat a pobyt v něm mu spojit s něčím, co má rád (oblíbená hračka,žvýkací kost,…). Ze začátku doporučuji začít na krátkém časovém intervalu a postupně čas v kotci prodlužovat. Důležité pro psa je samozřejmě režim: kotec pak vycházka,pohrání si s Vaším psem a pak zase kotec. Pes si na režim zvykne a nebude mu nic chybět. Bude mít vše, co potřebuje.

Je kotec pro psa pohodlný?

Ano, kotce pro psy jsou prostorné. Doga, labrador nebo Jack Russel? Není vůbec žádný problém. Z velkého množství si vybere opravdu každý to své pro svého čtyřnohého parťáka. Pes se v kotci cítí jako ve svém vlastním domečku a má zde svůj klid na odpočinek. Do psího kotce můžete dát například deku, kterou má Váš pes rád a tím mu dopřát ještě větší komfort. 

Pokud jste váhali a nevěděli jste si rady zda kotec pro psa pořídit tak doufám, že jste dostali odpovědi na nejčastější otázky ohledně kotců. Teď už Vám nic nebrání v pořízení. Tak na nic nečekejte a podívejte se na náš výběr, vybere si opravdu každý pes i majitel :-). 

Kotce pro psy
5 (100%)

23.4.2020 | admin